SFR03EZPJ624
MFR.Part #
SFR03EZPJ624
JLCPCB Part #
C7076151
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS