SFR01MZPJ620
MFR.Part #
SFR01MZPJ620
JLCPCB Part #
C6673450
Description
-55℃~+155℃ 62Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS