SFR01MZPJ122
MFR.Part #
SFR01MZPJ122
JLCPCB Part #
C7358566
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS