SFR01MZPF2743
MFR.Part #
SFR01MZPF2743
JLCPCB Part #
C6673437
Description
-55℃~+155℃ 274kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS