TRR18EZPJ680
MFR.Part #
TRR18EZPJ680
JLCPCB Part #
C6338621
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS