SFR01MZPF2003
MFR.Part #
SFR01MZPF2003
JLCPCB Part #
C3977670
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS