SFR01MZPF1002
MFR.Part #
SFR01MZPF1002
JLCPCB Part #
C472863
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS