SDZT15R5.1
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDZT15R5.1
JLCPCB Part #
C2902974
Package
0603
Description
1 Independent 100mW 2uA@1.5V 4.84V~5.37V 5.1V 0603 Zener Diodes ROHS