MCR10EZPJ471
MFR.Part #
MCR10EZPJ471
JLCPCB Part #
C253467
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS