SDR10EZPJ3R0
MFR.Part #
SDR10EZPJ3R0
JLCPCB Part #
C20110085
Description
-55℃~+155℃ 3Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS