ERJ-P06D1070V
MFR.Part #
ERJ-P06D1070V
JLCPCB Part #
C3988323
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS