SDR03EZPF9531
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR03EZPF9531
JLCPCB Part #
C2094883
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150V 300mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS