ESR10EZPF1180
MFR.Part #
ESR10EZPF1180
JLCPCB Part #
C2112401
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 150V 400mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS