MNR35J5RJ104
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MNR35J5RJ104
Description
10 100kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS