LTR100JZPF1300
MFR.Part #
LTR100JZPF1300
JLCPCB Part #
C7297348
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS