SDR03EZPD1691
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR03EZPD1691
JLCPCB Part #
C7356860
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 300mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS