ESR25JZPJ363
MFR.Part #
ESR25JZPJ363
JLCPCB Part #
C4315381
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS