RZR025P01TL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RZR025P01TL
JLCPCB Part #
C162067
Package
SOT-23
Description
1 P-Channel 1.35nF 12V 130pF 1V 1W 2.5A 61mΩ@4.5V P-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS