RSX101MM-30TR
MFR.Part #
RSX101MM-30TR
JLCPCB Part #
C510006
Package
SOD-123FL
Description
1A 30V 350mV@1A 45A 90uA@30V Independent SOD-123FL Schottky Diodes ROHS