RRR030P03TL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RRR030P03TL
JLCPCB Part #
C559348
Package
SOT-346
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1W 30V 3A 480pF 5.2nC@15V 70pF 75mΩ@4.5V SOT-346 MOSFETs ROHS