RRH100P03GZETB
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RRH100P03GZETB
JLCPCB Part #
C5159538
Package
SO-8
Description
1 P-Channel 10A 12.6mΩ@10V 2.5V 3.6nF 30V 650mW 68nC@10V SO-8 MOSFETs ROHS