MNR12E0APJ101
MFR.Part #
MNR12E0APJ101
JLCPCB Part #
C308563
Package
0603x2
Description
100Ω 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS