RGTH50TS65DGC13
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RGTH50TS65DGC13
JLCPCB Part #
C3193853
Package
TO-247G
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 174W 2.1V@15V,25A 27ns 49nC 50A 58ns 650V 94ns FS (Field Stop) TO-247G IGBT Transistors / Modules ROHS