MCR03EZPJ155
MFR.Part #
MCR03EZPJ155
JLCPCB Part #
C253400
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS