RFUS20TF6S
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RFUS20TF6S
JLCPCB Part #
C17328722
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@600V 2.8V@20A 20A 35ns 600V TO-220 Switching Diodes ROHS