RFL60TZ6SGC13
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RFL60TZ6SGC13
JLCPCB Part #
C17653950
Package
TO-247GE
Description
1.5V@60A 10uA@650V 60A 650V 75ns TO-247GE Switching Diodes ROHS