ESR18EZPJ220
MFR.Part #
ESR18EZPJ220
JLCPCB Part #
C4111360
Description
-55℃~+155℃ 200V 22Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS