RB168VYM-30FHTR
MFR.Part #
RB168VYM-30FHTR
JLCPCB Part #
C5246371
Package
SOD-323HE
Description
1 Independent 1A 300nA@30V 30V 5A 730mV@1A SOD-323HE Schottky Diodes ROHS