RBR3LAM60BTFTR
MFR.Part #
RBR3LAM60BTFTR
JLCPCB Part #
C5336715
Package
SOD-128
Description
1 Independent 150uA@60V 3A 560mV@3A 60V 75A SOD-128 Schottky Diodes ROHS