SDR03EZPJ335
MFR.Part #
SDR03EZPJ335
JLCPCB Part #
C20109450
Description
-55℃~+155℃ 3.3MΩ 300mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS