RBR2MM30BTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBR2MM30BTR
JLCPCB Part #
C2845139
Package
SOD-123FL
Description
2A 30A 30V 490mV@2A 80uA@30V Independent SOD-123FL Schottky Diodes ROHS