TRR18EZPJ121
MFR.Part #
TRR18EZPJ121
JLCPCB Part #
C6561003
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS