RBR1L40ATE25
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBR1L40ATE25
JLCPCB Part #
C5858437
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1A 40V 50uA@40V 520mV@1A DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS