LTR50UZPJ431
MFR.Part #
LTR50UZPJ431
JLCPCB Part #
C4316098
Description
-55℃~+155℃ 1W 430Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS