ESR18EZPF1540
MFR.Part #
ESR18EZPF1540
JLCPCB Part #
C4209843
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS