RBQ10NS100AFHTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBQ10NS100AFHTL
JLCPCB Part #
C3758544
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 770mV@5A 80uA@100V TO-263 Schottky Diodes ROHS