SFR18EZPF4701
MFR.Part #
SFR18EZPF4701
JLCPCB Part #
C6672530
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS