RB521SM-40FHT2R
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB521SM-40FHT2R
JLCPCB Part #
C5336756
Package
SC-79
Description
1A 200mA 40V 540mV@200mA 90uA@40V SC-79 Schottky Diodes ROHS