ESR03EZPJ821
MFR.Part #
ESR03EZPJ821
JLCPCB Part #
C4246047
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS