RB511VM-30TE-17
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB511VM-30TE-17
JLCPCB Part #
C3313348
Package
SOD-323FL
Description
1 Independent 100mA 30V 370mV@10mA 500mA、500mA 7uA@10V SOD-323FL Schottky Diodes ROHS