KTR10EZPF8060
MFR.Part #
KTR10EZPF8060
JLCPCB Part #
C2086011
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS