RB218NS200FHTL
MFR.Part #
RB218NS200FHTL
JLCPCB Part #
C3759416
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@200V 200V 20A 880mV@10A TO-263 Schottky Diodes ROHS