RB205T-90NZC9
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB205T-90NZC9
JLCPCB Part #
C3757323
Package
TO-220FN
Description
1 Pair Common Cathode 15A 300uA@90V 780mV@7.5A 90V TO-220FN Schottky Diodes ROHS