SFR01MZPJ135
MFR.Part #
SFR01MZPJ135
JLCPCB Part #
C6480158
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS