RB160L-60TE25
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB160L-60TE25
JLCPCB Part #
C209644
Package
SMA(DO-214AC)
Description
1 Independent 1A 1mA@60V 30A 580mV@1A 60V SMA(DO-214AC) Schottky Diodes ROHS