RB088T-40NZC9
MFR.Part #
RB088T-40NZC9
JLCPCB Part #
C3757429
Package
TO-220FN
Description
1 Pair Common Cathode 10A 3uA@40V 40V 770mV@5A TO-220FN Schottky Diodes ROHS