RB088NS150FHTL
MFR.Part #
RB088NS150FHTL
JLCPCB Part #
C6750673
Package
TO-263-3
Description
1 Pair Common Cathode 10A 150V 15uA@150V 880mV@5A TO-263-3 Schottky Diodes ROHS