TRR03EZPJ6R8
MFR.Part #
TRR03EZPJ6R8
JLCPCB Part #
C4341946
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS