RB058LAM-40TFTR
MFR.Part #
RB058LAM-40TFTR
JLCPCB Part #
C3758191
Package
SOD-128
Description
1 Independent 3A 40V 5uA@40V 690mV@3A 90A SOD-128 Schottky Diodes ROHS