SFR18EZPJ122
MFR.Part #
SFR18EZPJ122
JLCPCB Part #
C6480240
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS